Top 5 Najlepsze tusze do rzęs dla cienkich rzęs, które naprawdę działają

Udostępnij:

Kiedy masz cienkie rzęsy może być wyzwaniem, aby znaleźć tusz do rzęs, który nie sprawi, że twoje rzęsy ciężkie i grudek razem. Cienkie rzęsy mają trudny czas znalezienia najlepszych tuszów do rzęs dla nich, ponieważ wiele tuszów do rzęs są rzeczywiście sformułowane z ciężkich olejów. Ciężkie oleje mogą ważyć w dół swoje rzęsy w procesie objętości i wydłużając je. Jeśli masz cienkie rzęsy wiesz, jak trudno jest utrzymać curl swoich rzęs bez stosowania kilku warstw do nich.

Prawda jest taka, że im więcej warstw tuszu stosujesz, tym cięższe będą Twoje rzęsy czuć. Z cienkich rzęs nie chcesz, aby wyglądały lub czuły się ciężkie, ponieważ będą one bardziej gęste. Aby utrzymać rzęsy lekkie i nieobciążające, a jednocześnie uzyskać idealną długość. Nałóż tylko 2-3 warstwy tuszu do rzęs. Jeśli zastosujesz więcej niż to, że Twoje rzęsy będą wydawać się ciężkie i nie tak kapryśny, jak chcesz, aby były. Jeśli jesteś na polowaniu na nowy tusz do rzęs, upewnij się, aby sprawdzić jeden z nich, aby przynieść swoje rzęsy z powrotem do życia.

Jeśli szukasz najlepszych wydłużające tusze do rzęs, zachować czytając następujące Mascaras for Thin Lashes opinie, aby dowiedzieć się więcej o najwyżej ocenianych najlepszych Mascaras for Thin Las hes na rynku.

5. Revlon Fabulash Grow Luscious Mascara

Nie tylko to tusz do rzęs, aby Twoje rzęsy natychmiast pojawiają się dłuższe i bardziej obszerne, ale także sprawia, że silniejsze dzień po dniu. Został on opracowany z istotnych minerałów, że twoje rzęsy potrzebują rosnąć dłużej w szybszym tempie. Jeśli Twoje rzęsy są nie tylko cienkie, ale także krótkie i chcesz je mieć dłuższe, możesz spróbować tej maskary.

Lekka formuła poprawia wygląd i zdrowie Twoich rzęs w czasie. Zaczniesz zauważać różnicę w sposobie, w jaki twoje rzęsy pojawiają się natychmiast. Formuła w tym tuszu do rzęs jest bardzo kondycjonujące, co oznacza, że nie sprawi, że Twoje rzęsy czuć lub wydają się twarde. Będą one miękkie w dotyku z doskonałym podkręceniem i długością.

4. Rimmel Scandaleyes Rockin' Curves Mascara

Cienkie rzęsy zwykle nie utrzymują podkręcenia tak dobrze, jak robią to grubsze rzęsy. Mają one tendencję do utrzymywania podkręcenia przez godzinę lub dwie, a następnie spadają lub nie są tak podkręcone, jak były, gdy po raz pierwszy zastosowano tusz do rzęs. Z tego powodu chcesz użyć tuszu do rzęs, który jest specjalnie opracowany, aby podkręcić rzęsy z łatwością. Ten tusz do rzęs będzie zrobić sztuczkę. Z jego lekkiej formuły, będzie można stworzyć objętość i podkręcenie, które używają pragnienie bez konieczności stosowania wielu warstw.

Włosie na różdżce tej szczoteczki jest grube, co oznacza, że lepiej utrzymuje formułę tuszu do rzęs. Grubsza różdżka będzie stosować swój tusz do rzęs bardziej równomiernie. Jak nie będzie miejsce dla Ciebie, aby zastosować warstwę lub dwa przed wyschnięciem. Zawsze chcesz nałożyć warstwę tuszu do rzęs przed jego wyschnięciem, aby nie pozostały po nim płatki.

3. Zmywalny tusz do rzęs Maybelline Lash Discovery

Cienkie rzęsy mogą być czasem bardzo krótkie, dlatego warto rozważyć zastosowanie tuszu zwiększającego objętość, który ma szczoteczkę z drobnymi włoskami. Szczoteczka w tym tuszu do rzęs jest bardzo mała, ponieważ została stworzona, aby zebrać nawet najmniejsze włoski, które możesz mieć. Niezliczone razy używamy tuszu do rzęs i zapominamy zebrać małe rzęsy, które są w kąciku naszych oczu. Lub szczoteczka jest zbyt duża, więc nie możemy zebrać je z tuszem do rzęs.

Najlepszą cechą, jaką posiada ta maskara jest to, jak mała jest jej szczoteczka. Dzięki niej z łatwością można zebrać również dolne rzęsy. Sama formuła jest volumizing i pogrubienie, aby dać cienkie rzęsy trochę objętości i tekstury. Mimo, że jest to produkt zwiększający objętość, nie obciąża on Twoich rzęs.

2. Benefit They're Real Mascara

Jeśli masz krótkie i cienkie rzęsy, ale uwielbiasz wygląd długich, pełnych objętości sztucznych rzęs bez konieczności używania sztucznych rzęs, to jest to tusz dla Ciebie. Ten tusz chwyta się Twoich rzęs, aby zapewnić Ci ostateczny efekt wydłużenia od nasady aż po same końce. Jego formuła jest trochę lepki, który pozwala włoski chwycić na wszystkich rzęs i oddzielenia ich. Daje efekt wachlarza bez konieczności używania zalotki.

Z tego tuszu do rzęs nie trzeba używać lokówki lub innego tuszu do rzęs, jak twoje rzęsy będą miały długość i podnieść, że trzeba. To będzie pokryć wszystkie rzęsy i daje ostateczny podnieść z tylko 1 warstwy. Nie będziesz czuć potrzebę korzystania z więcej niż jednej warstwy, jak różdżka będzie chwycić wszystkie rzęsy natychmiast. Różdżka jest bardzo wyjątkowy, ponieważ zawiera małą kulkę na końcu, które mogą być wykorzystane, aby dać rzęsy efekt podnoszenia.

1. Estee Lauder Sumptuous Bold Volume Lifting Mascara

Przy cienkich rzęsach chcesz mieć pewność, że Twój tusz jest wystarczająco lekki, aby pokryć rzęsy i nie obciążać ich. Ten tusz jest idealny, aby dać rzęsom objętość, chcesz bez ciężkości, że inne tusze do rzęs mają tendencję do posiadania. Różdżka jest pełniejsza różdżka. Co to oznacza, to będzie chwycić wszystkie swoje rzęsy z łatwością. Chcesz zastosować ten tusz do rzęs jedną warstwę po drugiej dla najlepszych korzyści.

Różdżka została stworzona, aby pomóc podnieść swoje rzęsy od korzenia, aby dać ostateczny efekt podnoszenia. Jeśli masz cienkie rzęsy dając im podniesiony wygląd jest sposób, aby przejść. Powodem jest to, że będą wyglądać grubsze i dłuższe, gdy są one podnoszone. Nie trzeba używać rzęs curler z tego produktu. Jest to jeden z najlepszych tusz do rzęs dla krótkich cienkich rzęs.

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak artyści makijażu zawsze mają tendencję do dawania swoim klientom niesamowitych rzęs? Cóż, sztuczka jest prosta. Zaczynają od jednego z tych niesamowitych tuszów do rzęs, aby pomóc im uzyskać idealny wygląd. Która maskara jest ostatnio Twoją obsesją? Daj nam znać poniżej.