5 niedocenianych marek kosmetyków do makijażu, które powinnaś poznać

Udostępnij:

 

 

To, że o tym nie wiesz, nie znaczy, że to nie istnieje. To, że o nich nie wiesz, nie oznacza też, że nie są dobre. Niezależnie od tego, czy chodzi o ich wysokie ceny, ostre składniki chemiczne, które podrażniają wrażliwą skórę, czy też brak odpowiedniej palety odcieni dla ciemniejszej karnacji, opcje oferowane przez mainstreamowe marki makijażu mogą być frustrujące.

Istnieją niezliczone alternatywne marki makijażu, które oferują bardziej przystępne cenowo, mniej drażniące produkty, które rywalizują z jakością podobnych opcji z wyższej półki, głównych marek makijażu. Wiele kobiet jest zdenerwowanych, aby wyjść ze swojej strefy komfortu i eksperymentować z markami spoza głównego nurtu rynku makijażu. Choć prawdą jest, że nie każda mniej znana marka makijażu zasługuje na uwagę, jest wiele takich, które zdecydowanie warto wypróbować. Możesz odkryć swoje nowe ulubione produkty od marek, o których istnieniu nawet nie wiedziałeś.

1. Kosmetyki BH

Jeśli jesteś uzależniona od paletek, BH Cosmetics pomoże Ci zaspokoić pragnienie posiadania większej ilości odcieni cieni do powiek bez rozbijania banku.

Ta niedroga marka oferuje szeroką gamę paletek do makijażu oczu, które zawierają mnóstwo wysokiej jakości, nasyconych pigmentem cieni. Ich popularna paleta Take Me Back to Brazil, która zawiera 35 pojedynczych cieni z prasowanych pigmentów, kosztuje mniej niż 20 dolarów. Oprócz paletek do oczu, BH Cosmetics oferuje również niedrogie produkty do makijażu twarzy i ust.

2. Glossier

Glossier jest przyjazną środowisku marką, która oferuje szeroki wybór unikalnych, w pełni naturalnych produktów

do makijażu najwyższej jakości. Ta spersonalizowana marka projektuje swój makijaż z myślą o prawdziwych ludziach. Starają się tworzyć produkty, które zaspokajają potrzeby i dostosowują się do typów skóry jak największej liczby osób.

Znani są z wyjątkowych rozświetlaczy. Rozświetlacze te zawierają w swoim wnętrzu warstwę nawilżającą, która nawilża skórę podczas rozświetlania. Wszystkie produkty do makijażu Glossier zostały zaprojektowane tak, aby pomóc Ci stworzyć naturalny makijaż, który będzie podkreślał Twoje naturalne piękno, a nie je ukrywał.

3. kosmetyki e.l.f.

e.l.f. Cosmetics - skrót od eyes lips face Cosmetics - to wysokiej jakości, niezwykle przystępna cenowo marka, która oferuje bogate kolekcje kosmetyków do makijażu, pędzli i produktów do pielęgnacji skóry.

Ta marka rzadko sprzedaje swoje produkty za więcej niż 10 dolarów. W rzeczywistości, można kupić większość swoich produktów za 5 dolarów lub mniej. e.l.f. sprzedaje większość swoich makijaży wyłącznie online, ale niektóre produkty są również dostępne w ogólnych sprzedawców detalicznych towarów, takich jak Target.

4. Jane Iredale

Kultowy ulubieniec wśród kobiet, które zmagają się z zablokowanymi porami i trądzikiem, Jane Iredale oferuje niedrażniący, niekomedogenny makijaż, który nie przyczyni się do powstawania wyprysków. Ich formuły są cruelty-free i wszystko naturalne, a oni oferują kilka formuł wegańskich, jak również.

Wiele z produktów do makijażu tej marki jest bardzo uniwersalnych, aby uprościć Twoją rutynę makijażu i pomóc Ci stworzyć bardziej naturalny wygląd. Na przykład, ich proszek mineralny oferuje budowanie pokrycia i może być używany jako puder prasowany, fundacja, lub korektor.

5. Milani

Milani to niedroga, wolna od okrucieństwa marka kosmetyków do makijażu, która nie jest wystarczająco doceniana. Ich luksusowa kolekcja makijażu oferuje wysokiej jakości, długotrwały makijaż twarzy, ust i oczu w cenach drogeryjnych.

Dodatkową zaletą jest to, że ta marka jest bardzo łatwo dostępna. Szeroki wybór produktów Milani jest dostępny w większości drogerii i sieci sklepów ogólnospożywczych, takich jak Target.